Hledáme nové kolegy a kolegyně!
Volné pozice

Ušetřete čas a peníze díky automatizaci procesů

Představte si, že máte automatizaci, která dokáže sama provádět rutinní činnosti, takže už je nemusíte dělat vy. Navíc je provede okamžitě a kdykoli.

Co budete dělat s časem, který získáte?

Chci automatizaci
Okamžité odbavení Vašich úkolů
Lepší přesnost i kvalita

Trávíte každý den hodiny nudnými úkoly?

Představte si, že máte automatizaci, která dokáže sama provádět rutinní činnosti, takže už je nemusíte dělat vy. Navíc je provede okamžitě a kdykoli. Co budete dělat s časem, který získáte?
Vyšší efektivita a produktivita: Automatizace odbaví opakující se a manuálně náročné úkoly, což umožňuje zaměstnancům věnovat se složitějším úkolům a rozvíjet své schopnosti.
Zvýšení přesnosti a kvality: Automatizace dokáže s přesností a konzistencí opakovat úkoly bez chyb, což může vést ke zlepšení kvality a přesnosti výstupů.
Práce nonstop: Automatizace může pokračovat v práci bez přestávek, což může pomoci zajistit kontinuitu procesů v organizaci.
Learn more

Zvládnete to sami nebo povoláte specialisty?

Nějak to funguje

Zapomenete někdy udělat nudnou ale nutnou rutinní věc, jako nahrát účetní doklad do sdílené složky, jen aby vás myšlenka na tento banální úkol strašila celý víkend? Když se o to postará robot, tak se o to nemusíte starat vy.
Každý si to dělá po svém – pokud nemáte sjednocený proces, tak si každý používá nástroj tak, jak mu to vyhovuje a pak je těžké předávat práci mezi lidmi a měřit výkonnost.
Špatné nastavení – když neznáte dostupné funkce, tak je těžké nastavit nástroj tak, abyste naplno využili to, za co si každý měsíc platíte.
Je to málo nebo moc? – i bez správně nastavených procesů a nástrojů sice můžete sbírat data, ale pokud nejsou správná, tak nemusí mít žádnou výpovědní hodnotu.

Funguje to správně

Pokud je automatizace správně nastavená, tak dokáže pracovat sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně, a odbavovat jeden úkol za druhým. Navíc vždy stejně – s precizní kvalitou, která bude pro zákazníka předvídatelná.
Každý ví, co má dělat – Máte sjednocený proces a všichni ví, jak mají pracovat a jaké jsou následné kroky.
Využíváte nástroj naplno – Využíváte pokročilé funkce Vašich aplikací a máte je správně nastavené.
Všude máte stejná data – Veškerou práci máte synchronizovanou se svým kalendářem, soubory a dalšími nástroji.
Máte okamžitý přehled – Máte přehledné statistiky a reporty o tom, jak se daří Vašemu týmu. Dokážete jasně předvídat Váš budoucí výkon.
Jaké n
Doporučení

Co říkají zákazníci

Kdo jiný dokáže výsledky našich služeb zhodnotit lépe než ti, kdo je pravidelně využívají.
"Efektivnější distribuci poptávek z webu, lepší využití Pipedrive v sales týmu, automatizace procesů. Snadná komunikace, bezproblémové nasazení, osobní přístup, know-how."
Jiří Nykodým
Whalebone
"Díky správnému nastavení sales procesů a automatizací se můžou naši obchodníci soustředit na jejich hlavní úkol - prodej - Nemusí totiž trávit čas administrací a kontrolou, kterou za ně odbaví chytré scénáře. Na spolupráci si vážím zejména schopnosti dodat celou službu od promyšlení a nastavení procesu po jeho samotnou implementaci a další iteraci. Mám rád nové nápady a o ty není u Ninjabotu nouze, sami přicházejí s návrhy na další vylepšení, zefektivnění a díky tomu mám víc času na svoji práci, vedení firmy."
Daniel Ondrášek
Vividbooks
"Při zahájení spolupráce bylo určitě fajn se na chvíli "zastavit" a podívat se na vlastní interní procesy i z druhé strany, hledat možná vylepšení a popřemýšlet i o budoucím vývoji. Hlavním výsledek je pak přesně nastavený Pipedrive naším potřebám. Komunikace - jasná, svižná, bez problémů. Zkušenosti z jiných firem, možnost konzultovat jiné postupy, které buď sami neznáme nebo bychom o nich ani nepřemýšleli."
Lukáš Jandač
GoOut
"Zlepšení procesů a orientace v datech na základě kterého je jednoduší a efektivnější řízení a šetří to čas a zvedá to výsledek. Lidský přístup, ochota, dodaní výsledku, efektivní rady, schopnost samostatně se postarat o zadání, kvalita služeb – víte, umíte."
Jan Vitvera
Homeportal / Portal Jungle
"Zatím jen větší kontrolu nad činností obchodníků. Chtěl bych získat vyšší konverzi, ale to se zatím nedaří. Přátelský přístup. Ochota hledat vzájemnou shodu na řešení, které je správné a současně vyhovuje i nám."
Vladimír Malena
Lersen
"Zefektívnenie práce, jednoducho viac výkonu za menej času. Lepšia kontrola nad procesmi a výsledkami obchodníkov. Páčilo sa mi, že ste mali skúsenosť, avšak si nás vedeli nasmerovať. Páči sa mi, že je to moderná... digitalizácia, automatizácia je budúcnosť."
Jakub Čech
daren & curtis
"Markantně jsme vylepšili detail našeho CRM. Doplnili jsme řadu reportů, které byly důležité z pohledu metrik jednak pro nás, tak i pro naše investory. Individuální přístup, vše řešeno na míru našim požadavkům. Rychlá a přehledná komunikace."
Radek Černý
Testuj.to
Více recenzí

Postaráme se o to za Vás

Vaše nastavení bude ve správných rukou. Stovky dobře odladěných a funkčních automatizací jsou toho důkazem.
Analyzujeme se členy Vašeho týmu procesy, abychom pochopili, co je třeba automatizovat a jaký to bude mít přínos pro Vaše zaměstnance i pro celou firmu.
Navrhneme plán automatizace na základě Vašeho rozpočtu, Vašich technologií a Vašich dalších požadavků.
Vyvineme automatizace, nastavíme Vaše aplikace a sepíšeme dokumentaci, aby celá automatizace správně fungovala.
Sledujeme Vaše automatizace, abychom byli schopni rychle reagovat v případě výpadků nebo potřebných úprav.

Garance spokojenosti

Našim cílem je, aby Vám naše nástroje ušetřily čas a peníze. Aby se Vám snadno používaly a dělaly Vám radost. Proto klademe důraz nejen na důslednou implementaci, ale i na kvalitní následnou péči.

Během každé implementace máte dostatek času si všechny nastavené funkce vyzkoušet a požádat nás o pomoc s jejich použitím.
View all sub-features
Známe každou funkci aplikace
Doporučíme Vám správné procesy
Zaškolíme Vaše zaměstnance
Zajistíme Vašemu týmu technickou podporu
Nabídneme Vám jasnou cenu bez skrytých poplatků
Natočíme videa, jak aplikaci správně používat

Často kladené otázky

Máte jiné otázky? Domluvte si s námi konzultaci a rádi společně vše vyjasníme.

Co je to automatizace?

Když mluvíme o automatizacích, tak tím myslíme to, že úkoly nebo celé procesy provede místo člověka technologie. V našem případě aplikace a propojení mezi nimi.

Čím se liší od digitalizace?

Digitalizace je první krok k automatizaci. Digitalizace bere analogové činnosti a provádí je digitálně, například místo tištěné faktury vystavíte fakturu v elektronické podobě. Automatizace pak umí fakturu vystavit sama ihned po dokončení úkolu, poslat zákazníkovi na email a informovat Vás o její úhradě.

Zvládnete automatizovat speciální procesy?

Automatizace se umí postarat od jednoduchých opakovaných úkolů až po komplexní procesy. Každý proces je ale trochu jiný. Proto než se pustíme do automatizací, tak s Vámi projdeme Vaše procesy a infrastrukturu a doporučíme Vám, jak pro automatizovaní správně postupovat.

Proč bychom měli automatizovat?

Automatizace jsou téměř okamžité, transparentní, zapisují veškerá data o svém průběhu, minimalizují chyby, máte okamžitý přístup k jejich statistikám, získají Vám více času, dají se naplánovat na určitý den, jsou spolehlivé a nemají nikdy dovolenou.

Kolik automatizace stojí?

Než se do vývoje automatizace pustíme, tak Vám řekneme předpokládanou cenou nebo Vám nabídneme jasnou fixní cenu. Vždy se snažíme, aby byla Vaše návratnost investice do automatizace v horizontu měsíců.

Transformujte Vaše podnikání

Naše automatizace Vám pomůžou nastavit ve firmě řád. Soustřeďte se na strategii, ne na hořící úkoly.
Analýza potřeb
Doporučený postup
Cenová nabídka